WWW - Uniwersytet Medyczny w Lublinie test

Podcasty

Projekt „Z UMLub po zdrowie” obejmuje serię 10 podcastów popularyzujących wiedzę z zakresu nauk medycznych, farmaceutycznych, profilaktyki chorób, zdrowia psychicznego i innych, przy udziale polskich naukowców i ekspertów z tych dziedzin, na co dzień pracujących na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Zarówno moderator rozmów, jak i goście to specjaliści, pracownicy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i eksperci w dziedzinach, których dotyczyć będzie odcinek.


Podcasty, które w ostatnich latach zyskują na popularności są znakomitym medium do podjęcia tematów dotyczących zdrowia, od lat obecnych we współczesnej przestrzeni społecznej, a jednak wciąż wymagających eksperckiego komentarza.

 

Podcasty są niezwykle wygodną formą przekazywania eksperckiej wiedzy, popularyzacji nauki, promocji zdrowia i budowania publiczności/społeczności – można ich słuchać właściwie w każdym momencie, są ogólnodostępne i łatwe do przechowywania na telefonach komórkowych, możliwe do odsłuchiwania zarówno online, jak i offline. Stwarzają poczucie, że konkretna, ekspercka wiedza jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wspólnym mianownikiem podcastów jest człowiek, który od zawsze znajdował się w centrum zainteresowań uczelni medycznych. Wykłady o tematyce około medycznej i popularnonaukowej, w przystępnej formie, z wykorzystaniem ogólnodostępnych platform streamingowych i aplikacji internetowych, dotrą do słuchaczy w całej Polsce, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę, zadbać o zdrowie i poprawić jakość swojego życia.

Kalendarium

Styczeń 2022

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31